سئو

چرا سئو پزشکی لازم است ؟

چرا سئو پزشکی لازم است ؟
زمان مطالعه: 9 دقیقه

چرا سئو برای اقدامات پزشکی مهم است؟

آژانس ایران سئویار یک موسسه بازاریابی دیجیتال مارکتینگ با تخصص درحوزه پزشکی و درمان است. شما مطب پزشکی خود را راه‌اندازی کرده‌اید و در حال بررسی راه‌های مختلفی برای جذب بیشتر بیماران آنلاین هستید. می‌توانید در رسانه‌های خبری محلی تبلیغ کنید، کمپین پرداخت به ازای هر کلیک را فعال کنید، یا به ارجاع‌های دهان به دهان تکیه کنید. اما این رویکردها به تنهایی ممکن است برای ایجاد آگاهی کافی از برند و ایجاد مزیت رقابتی در عصر دیجیتال امروز کافی نباشد. پیشنهاد ما استفاده از سئو پزشکی است .

 

 

چرا سئو پزشکی لازم است ؟

سئو پزشکی

 

چرا سئوی پزشکی لازم است ؟

سئوی پزشکی در چشم انداز مراقبت های بهداشتی مدرن به طور فزاینده ای ضروری می شود. با توجه به اینکه مردم بیشتر و بیشتری برای مشاوره پزشکی به اینترنت مراجعه می کنند، ضروری است که متخصصان پزشکی بدانند چرا سئو پزشکی ضروری است. سئوی پزشکی مجموعه ای از استراتژی هایی است که برای افزایش دیده شدن یک مطب پزشکی یا وب سایت در نتایج موتورهای جستجو استفاده می شود. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که بیماران بالقوه می توانند به سرعت و به راحتی مطب شما را بیابند و همچنین حضور آنلاین و برند شما را تقویت می کنند.

 

در یک بازار رقابتی پزشکی، چرا سئوی پزشکی ضروری است؟ سئوی پزشکی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که توسط بیماران مناسب در زمان مناسب دیده می شوید. سئو به هدایت مشتریان واجد شرایط به وب سایت شما کمک می کند، بنابراین می توانید بیماران بالقوه بیشتری را جذب کنید. سئو پزشکی همچنین به ایجاد اعتماد به بیماران بالقوه کمک می کند، زیرا آنها به راحتی می توانند اطلاعات دقیق و قابل اعتمادی در مورد کار شما پیدا کنند. علاوه بر این، سئو می تواند ترافیک وب سایت شما را افزایش دهد و به شما کمک کند تا به مخاطبان بیشتری دست پیدا کنید و تمرین خود را توسعه دهید.

 

همچنین در دنیای دیجیتال امروز، ضروری است که برای اقدامات پزشکی حضور آنلاین قوی داشته باشید. سئوی پزشکی به بهینه سازی وب سایت شما برای بیماران بالقوه کمک می کند و اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه را در اختیار آنها قرار می دهد. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که عملکرد شما در نتایج موتورهای جستجو قابل مشاهده است، بنابراین می توانید اعتماد ایجاد کنید و اعتبار کسب کنید. سئوی پزشکی همچنین به بهبود تجربه کاربر کمک می کند، بنابراین بیماران می توانند به راحتی وب سایت شما را مرور کنند و اطلاعات مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنند.

 

ضرورت سئوی پزشکی به این دلیل است که ، به افزایش دید وب سایت شما و همچنین رتبه بندی آن در نتایج موتورهای جستجو کمک می کند. با بهینه سازی وب سایت خود به کمک  سئوی پزشکی، می توانید اطمینان حاصل کنید که در جستجوهای مناسب برای کار خود ظاهر می شوید. علاوه بر این، سئوی پزشکی می تواند به بهبود سرعت بارگذاری وب سایت شما کمک کند، بنابراین بیماران بالقوه مجبور نیستند منتظر بارگذاری وب سایت شما باشند.

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  سئو تصاویر

سئوی پزشکی

چرا سئوی پزشکی 

 

در نتیجه، چرا سئوی پزشکی ضروری است؟سئوی پزشکی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که بیماران بالقوه می توانند به راحتی مطب شما را پیدا کنند، اعتماد ایجاد کنند و تصمیمی آگاهانه بگیرند. سئوی پزشکی همچنین به افزایش حضور و برند آنلاین شما و همچنین بهبود رتبه وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو کمک می کند. با سرمایه گذاری در سئوی پزشکی، می توانید اطمینان حاصل کنید که عمل شما قابل مشاهده و دسترسی آسان برای بیماران بالقوه است.

 

سئو پزشکی بهترین استراتژی بلند مدت

در تجربه‌ای که در کار در حوزه پزشکی داشته ایم، دریافته‌ایم که بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO)  استراتژی است که می‌توان از آن استفاده کرد تا دیدآنلاین و ترافیک وب‌سایت شما را به بهترین نحو افزایش داد.

سئو برای فعالیت های پزشکی چیست؟ 

سئو پزشکی می تواند کسب و کار شما در حوزه پزشکی و مراقبت های بهداشتی را به بالای نتایج جستجو در گوگل، یاهو، بینگ یا موتورهای جستجوی مشابه سوق دهد. با این حال، هدف سئو پزشکی فقط کسب رتبه بالا در صفحات نتایج موتورهای جستجو نیست. بلکه ما می خواهیم افراد پس از وارد شدن به وب سایت شما با به دست آوردن اطلاعات مفید و درست به شما اطمینان کرده وهمچنان سایت شما را به عنوان یک منبع مفید وکارآمد در نظر داشته باشند و به آن علاقمند گردندومطالب وب سایت شما را دنبال کنند.

 

چرا سئو پزشکی لازم است ؟

سئو پزشکی چیست

 

چرا سئو برای فعالیت های پزشکی مهم است؟
سئو پزشکی با تعداد بیمارانی که این روزها پزشکان خود را در موتورهای جستجو پیدا می‌کنند یا اطلاعات سلامتی خود را به صورت آنلاین جستجو می‌کنند، کاملاً هماهنگ است. بدون سئو پزشکی ، فرصت های عظیمی را برای جذب بیمارانی که به دنبال خدمات شما هستند از دست خواهید داد. این بدان معنا نیست که ارجاعات منسوخ شده اند، اما بیماران در حال حاضر دو برابر بیشتر از ارجاع از منابع آنلاین استفاده می کنند. برای اینکه خدمات  خود را در مقابل این مشتریان بالقوه قرار دهید، به یک رتبه بالای SERP نیاز دارید. رتبه بندی برتر ضروری است زیرا اکثر کاربران موتورهای جستجو فقط به چند نتیجه اولیه ارگانیک در گوگل توجه می کنند. در واقع، پنج لیست اولیه ارگانیک حدود 68٪ از کل کلیک ها را به خود اختصاص می دهند.

 

 

مزایای کلیدی سئو برای فعالیتهای پزشکی  شما 

ارتباطات با کیفیت بالا: سئو پزشکی ارتباطهای با کیفیت بالا ایجاد می کند زیرا به شما امکان می دهد گروه خاصی از بیماران علاقه مند به خدمات پزشکی و بهداشتی خود را هدف قرار دهید. به عنوان مثال، هنگامی که یک کاربر عبارت «مراقبت اولیه در نزدیکی من» را در Google جستجو می‌کند، اگر صفحات کسب‌وکار مربوطه شما به‌درستی برای این عبارت جستجو بهینه شده باشند، می‌توانند در SERP ظاهر شوند. بنابراین، اکثر بیمارانی که وبسایت  پزشکی شما را در SERP می بینند به احتمال زیاد به خدمات پزشکی شما نیاز دارند. احتمال درگیر شدن و تبدیل شدن این افراد بالقوه هنگام بازدید از وب سایت کلینیک شما زیاد است.

• آگاهی از برند: پیوندهای وب سایت کار شما همیشه هر بار که در صفحه اول نتایج موتور جستجو ظاهر می شوند، کلیک نمی شوند. با این حال، اشغال مداوم هر یک از معدود نقاط برتر SERP همچنان مفید است زیرا به افزایش آگاهی برند کمک می کند. سئو پزشکی و قرار گرفتن در معرض مداوم چیزی است که خدمات پزشکی شما به آن نیاز دارد تا در ذهن بیماران ثابت بماند.

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  عوامل تاثیر گذار در سئو محلی

 

 

مقرون به صرفه بودن بلند مدت: در حالی که تبلیغات پولی یک گزینه برای پزشکان است، معمولاً در دراز مدت گرانتر از سئو پزشکی  است. ممکن است در ابتدا برای به دست آوردن ترافیک معنی دار هزینه های سئو را متحمل شوید، اما مشروط بر اینکه محتوای بسیار بهینه شده ای منتشر کرده باشید، می توانید روی سئو پزشکی حساب کنید تا ترافیک بیشتری را جذب  کنید و برای مدت طولانی بیماران جدید به شما مراجعه کنند. از آنجایی که برای هر کلیک هزینه ای پرداخت نمی کنید، سئو پزشکی  حتی با در نظر گرفتن هزینه های به روز رسانی محتوای پزشکی شما ارزش سرمایه گذاری را دارد.

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید

 

 

اعتبار برند: سئو پزشکی به ایجاد اقتدار برند کمک می کند – یک عامل موفقیت حیاتی برای کسب و کارهادر حوزه پزشکی و مراقبت های بهداشتی به شمار می رود. اما سئوی پزشکی چگونه این کار راانجام می دهد؟ رتبه بندی گوگل تماماً در مورد تجربیات کاربران است، روی تعداد باردیدکنندگان از وب سایت شما متمرکز است پس اگر تعداد بیماران بیشتری از سایت شما از نتایج جستجوی مرتبط بازدید کنندامتیاز شما افزایش می یابد. با سطوح بالای مشارکت بیمار در صفحات وب شما، Google مشخص می کند که شما یک متخصص حوزه پزشکی هستید که محصولات یا خدمات پزشکی و بهداشتی معناداری را به بازدیدکنندگان آنلاین خود ارائه می دهید. این روشی است که شما با سئو پزشکی  اعتبار برند ایجاد می کنید و اعتماد بیماران بالقوه را جلب می کنید.

چرا سئو پزشکی لازم است ؟سئو و برند سایت پزشکی

 

 فعالیت  خود را رشد دهید و بیماران بیشتری را با SEO جذب کنید

در اینجا چند استراتژی سئو پزشکی وجود دارد که می توانید برای شروع رتبه بالاتر پیاده سازی کنید:

• محتوای معنادار را منتشر کنید که به سؤالات موتور جستجوی بیماران بالقوه پاسخ می دهد.

• محتوای بهینه شده برای کلمات کلیدی را منتشر کنید تا مطمئن شوید که وب سایت و خدمات شما برای جستجوی بیماران هدف رتبه بندی می شوند.

• محتوا و سایت خود را برای جستجوی محلی بهینه کنید زیرا اکثر بیماران در مراکز نزدیک محل زندگی خود به دنبال خدمات پزشکی هستند.

• برای افزایش رتبه بندی SERP و افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت خود، بک لینک های با کیفیت بالا بسازید.

یک استراتژی موثر سئو پزشکی برای اقدامات پزشکی مستلزم انتشار محتوای مرتبط و بهینه شده با کلمات کلیدی در صفحات وب استانداردو وبلاگ هااست. از خود بپرسید: “یک بیمار هنگام جستجوی خدماتی مانند خدمات من، چه عباراتی را در گوگل جستجو می کند؟” با درست کردن استراتژی خود، می توانید دید آنلاین و تعامل وب سایت خود را افزایش دهید و به شما کمک می کند بیماران جدید بیشتری جذب کنید.

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید

 

سئو پزشکی چیست؟

به اقداماتی که برای بهبود و افزایش رتبه سایت پزشکی در موتور های جستجو صورت می گیرد سئو سایت پزشکی گفته می شود.

آیا سئو سایت پزشکی دشوارتر از سایت های دیگر است؟

بله ؛ زیرا موتورهای جستجو گوگل ، برای سایت های پزشکی و سایتهایی که با سلامتی ، شادی و مالی کاربران در ارتباط هستند از دستورالعمل های ارزیابی کننده YMYL تبعیت می کند. در نتیجه این دسته از سایتها و سایت های پزشکی باید استانداردهای بالاتری را رعایت کنند.

سئو پزشکی چگونه عمل می کند؟

با قرار گرفتن در لینک های بالای گوگل که موجب بهتر دیده شدن سایت شما و در نتیجه جذب کاربران و بیماران بیشتر می گردد و در عین حال برند پزشکی خود را ساخته و آن را ارتقا می دهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 68 میانگین: 4.9]

10 دیدگاه در “چرا سئو پزشکی لازم است ؟

 1. داداروند گفت:

  سئو پزشکی در چه قسمتی تفاوت عمده ای با سئو غیر پزشکی دارد ؟هزینه سئو پزشکی از سئو غیرپزشکی بیشتر است؟

  1. مدیر گفت:

   درود بر شما . تفاوت سئو پزشکی با سایر حوزه ها بیشتر تفاوت در استراتژی سئو و همچنین تولید محتواست . چون در سئو پزشکی موضوعات مستقیما با سلامت انسان ها سرو کار دارند باید دقت بیشتری روی محتوا داشته باشیم و همچنین صحت علمی مطالب نیز باید مورد تایید باشد . هزینه سئو با توجه به سختی کلمات و وضعیت رقبا اعلام میشود .

 2. دکتر فرمانی گفت:

  پس از انجام سئو پزشکی و افزایش کلیک سایت پزشکی ، آیا میتوان تخمین زد به طور میانگین از چه تعداد کلیک یک مشتری بوجود می اید؟

  1. مدیر گفت:

   درود بر شما جناب دکتر . بله این مورد یعنی به دست آوردن نرخ تبدیل در همه فرایند های سئو از جمله سئو پزشکی که با تعداد مراجعان و بیماران رابطه واضح و مشخصی داره انجام میشه . نه تنها در سئو پزشکی در باقی حوزه های سئو هم ما با همین نرخ تبدیل سرو کار داریم . ذکر این نکته لازمه که با توجه به استراتژی محتوایی و سئویی که لحاظ شده ممکنه این عدد نرخ تبدیل متفاوت باشه . یعنی حتی دو سایت که در یک حوزه یکسان کار می کنند ممکنه نرخ تبدیل متفاوتی داشته باشند و همچنین این دو نرخ تبدیل برای هر دو مناسب باشه .

 3. سمانه گفت:

  آیا اصول سئو پزشکی با سئو غیر پزشکی متفاوت است؟

  1. مدیر گفت:

   درود بر شما . خیر از نظر اصول سئو ، تفاوت آنچنانی بین سئو پزشکی و غیر پزشکی نیست یعنی همه اصول یکسان هستند اما مدل استفاده از آن ها در حوزه های مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد .

 4. فخرایی گفت:

  درود ، ایا میتوان تنها با سئو پزشکی یک برند پزشکی ایجاد کرد؟

  1. مدیر گفت:

   درود بر شما . با سئو پزشکی می توان به برندینگ کمک کرد و قطعا جزو آیتم های تاثیر گذار خواهد بود ولی همانطور که اطلاع دارید ، موضوع برندینگ به طور تخصصی نیازمند اقدامات دیگری هم هست . پس صرف داشتن سئو نمی توان انتظار داشت برندینگ به طور کامل انجام شود ولی سئو پزشکی قطعا یکی از ارکان اساسی برندینگ پزشکی می باشد .

 5. بکتاش گفت:

  معمولا چه مدت لازم است تا با سئوی پزشکی ، بتوانیم در صفحه اول قرار بگیریم؟

  1. مدیر گفت:

   درود بر شما . اعلام بازه زمانی روی لیست کلمات امکان پذیر است . با سنجش سختی کلمات و رقبا میزان زمان لازم برای فرایند سئو تا رسیدن به رتبه های برتر به صورن تخمینی اعلام می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *