چگونه به ما اعتماد کنید ؟

چرا برخی پروژه های سئو شکست میخورند ؟

موفقیت در یک پروژه سئو به عوامل زیادی بستگی دارد . در زمان ارائه پروپزال به کارفارما معمولا پس از یک بررسی جامع از سختی کلمات کلیدی ، میزان قدرت رقبا و سنجش کلی حوزه فعالیت زمان تقریبی برای رسیدن به صفحه اول اعلام می شود . اما یک سوال اساسی اینجا مطرح می شود که آیا بررسی های صورت گرفته به اندازه کافی دقیق و صحیح بوده اند ؟ آیا از جدید ترین روش ها برای بررسی استفاده شده یا  تیم بررسی کننده کماکان از ابزار های قدیمی و روش های منسوخ استفاده می کنند ؟
بر اساس تجربه می توان گفت تعداد بسیار زیادی از فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ پس از آموزش های اولیه و ورود به بازار کار دیگر نیازی به آموزش و به روز رسانی دانش خود نمی بینند و طبق همان آموزش های اولیه فعالیت می کنند . میتوان حدس زد که نتیجه چنین عملکردی چه خواهد بود .

اهمیت بررسی دقیق و استفاده از دانش به روز در پروژه های سئو

هنگامی که ارزیابی اولیه سئو بر مبنای اطلاعات غیر دقیق صورت می گیرد نتیجه غیر دقیق به دست آمده باعث توقع غیر منطقی برای کارفرما و تیم سئو می شود . فرایندی که با  اطلاعات نادرست شروع می شود منتهی به نتیجه غیر مطلوب خواهد شد .

چرا به ایران سئویار اعتماد کنید ؟

مفتخریم به شما اعلام کنیم که تیم ایران سئویار با استفاده از جدید ترین ابزار ها و دانش همواره به روز خود نسبت به بررسی پروژه ها اقدام می نماید . مزیت دیگر ما استفاده از روش های ریاضی و تصمیم گیری در به دست آوردن دقیق ترین حالات ممکن برای حصول نتیجه در عملکرد و فعالیت سئو می باشد .

ما به شما اطمینان می دهیم که فعالیت دقیق و منظم ما بهترین نتیجه را برای شما رقم خواهد زد . اما این آخر ماجرا نیست . در صورتی که به هر دلیلی ما در برآورده کردن نتایج در زمان اعلام شده موفق نشویم ضمن پرداخت غرامت ، تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب مورد نظر بدون دریافت هیچ هزینه اضافی به فعالیت خود ادامه می دهیم . به بیان دیگر تعهد ما تا زمان رسیدن به نتایج ادامه دارد .

همچنین مفتخریم برای حصول اطمینان شما راهکاری متفاوت نسبت به سایرین در اختیار شما قرار دهیم . شما می توانید با هر کدام از کارفرماهای پروژه های قبلی ما در ارتباط باشید تا نسبت به نحوه عملکرد و انجام تعهدات ما اطمینان حاصل کنید .