دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ رایگان

دیجیتال مارکتینگ رایگان
زمان مطالعه: 7 دقیقه

دیجیتال مارکتینگ رایگان می باشد!

در ایران سئویار آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان است. البته همه جا رایگان نیست ما آن را رایگان کرده ایم. این یک تبلیغ نیست بلکه حقیقتی است که ما در ایران سئو یار به آن رسیده ایم. در واقع تجربه کار گروهی به ما آموخته است که برای کمک به رشد همدیگر باید دانش خود را با هم تقسیم کنیم و ما دوست داریم در این راه پیش قدم شویم.

 

 

دیجیتال مارکتینگ رایگان

بازاریابی سنتی و بازاریابی اینترنتی

 

 

 

بازاریابی سنتی و بازاریابی اینترنتی

در بازار یابی سنتی و در گذشته های ما قبل اینترنت و دیجیتال مارکتینگ رایگانی که ما قصد تدریس آن را داریم، فرد از طریق چهره به چهره یا از راه گروه های همبسته اقتصادی یا غیر آن می توانست مردم را به خریدن کالای خود ترغیب کند. طبیعتا دامنه این نوع فراخوان ها و تبلیغات، محلی و محدود بودند. اما با پیدایش اینترنت، جهان سنتی در چشم به هم زدنی ناپدید شد و جای آن را پدیده ای گرفت که مانند فضا، در همه جا حاضر است. منظور ما از این پدیده همه جا حاضر، اینترنت است. اینترنت، انقلابی به اهمیت کارهای کپرنیک، انیشتین و فروید است. به این معنا که نگاه ما به خودمان و جهان را از بنیاد دگرگون ساخته است. یکی از این دگرگونی های بنیادی در جهان اقتصاد و بازار رخ داده است. نام این تغییر دیجیتال مارکتینگ است.

 

روش های دیجیتال مارکتینگ رایگان : هنری با طعم آینده

روش های بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ بر خلاف روش های گزاف سنتی تنها به چیزهای نسبتا ارزان و خلاقیت نیاز دارند. یک دستگاه رایانه یا یک گوشی همراه می تواند شما را از راه شبکه جهانی اینترنت به همه جا متصل کند. خلاقیت نیز به این ارتباط جذابیتی می بخشد که توجه همه کاربران اینترنت یا دستکم بخش بزرگی از آنها را به خود جلب می کند. کسب و کارها در جهان دیجیتالی شده امروز، از راه موتورهای جستجو، ایمیل ها، پیام ها و شبکه های اجتماعی با جهان مصرف کنندگان، ارتباط برقرار می کنند.

 

دیجیتال مارکتینگ رایگان

هدف شما از یادگیری دیجیتال مارکتینگ چیست؟

 

 

 

هدف شما از یادگیری دیجیتال مارکتینگ چیست؟

نخستین کار شما باید تعیین و تبیین هدف تان از آموختن دیجیتال مارکتینگ رایگان ما باشد. چرا می خواهید این مهارت ها را فرا بگیرید؟ آیا می خواهید تجارت خود را گسترش دهید؟ آیا فکر می کنید که جهان سنتی بازاریابی شما را از رقیبان تان عقب نگه داشته است؟ یا به دنبال یادگیری حرفه ای هستید که در بازار تحول یافته امروزی جایگاه شغلی تان را تضمین کند؟ اگر هدف تان هر کدام از اینها باشد پس باید با افتخار به شما گفت که به اهمیت فن آوری ارتباطی یا اینترنت در جامعه مدرن پی برده اید. اما آگاهی از این واقعیت مدرن مانند درک ضرورت یادگیری الفبای یک زبان است. شما به صرف آگاهی از ضرورت یادگیری الفبای یک زبان، آن زبان را فرا نخواهید گرفت.

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  اینستاگرام مارکتینگ پزشکی

با ما همراه باشید تا با سویه های مختلف این معجزه مدرن آشنا شویم. به شرطی که این شیوه مدرن تبلیغات، هدفمند باشد و برای خود یک استراتژی واقع بینانه طراحی کند. یعنی باید با خود این پدیده مدرن آشنا شوید و سپس بر پایه این شناخت ها موثرترین زبان تجاری و بازار یابی را بیابید.

 

آموزش رایگان اینستاگرام

در پدیده دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام یک ابزار ضروری است. ما این را در درس های دیجیتال مارکتینگ رایگان به تفصیل شرح خواهیم داد. این شبکه اجتماعی به دلیل قابلیت های تجاری خود از محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان به شمار می رود. کاربران ایرانی نیز در آن فعالیت های خود را گسترش داده اند. از سرگرمی سازی تا تبلیغات کالا و راه اندازی کسب و کار را می توان با این شبکه محبوب اجتماعی سازماندهی کرد. در واقع اینستاگرام قدرت تعبیری تصاویر را به قدرت کلمات نزدیک کرد. اهمیت این شبکه اجتماعی در بحران تراژیک کرونا ملموس تر شد. در واقع همه فهمیدند که این شبکه یکی از پول سازترین شبکه های خود سامان اینترنت است. اینستاگرام با این اتفاق، مفهوم سنتی کار را برای همیشه تغییر داد. اگر به دنبال راه اندازی یک شغل هستید می توانید در دوره های آموزش رایگان اینستاگرام ایران سئویار شرکت کنید و با رازهای پنهان این رسانه اعجاب آور آشنا شوید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید

 

 

 

آموزش رایگان گوگل آنالیتیکس

یکی دیگر از مهارتهای ضروری مورد تاکید در دیجیتال مارکتینگ رایگان یادگیری گوگل آنالیتیکس است. این سرویس را گوگل به طور رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده است. هدف از این سامانه این است که آمار بازدید کنندگان وب سایت تان را به شما نشان دهد. برای برنامه ریزی مقطعی، تعیین برنامه های راهبردی و تحلیل مطالب وب سایت یا حتی ویژگی های کالا یا خدمات ارائه شده تان، این سرویس یک سامانه حیاتی است. در جهان مدرن امروز که همه چیز دیجیتالی شده است بی برنامگی به معنای این است که شما هنوز وارد جهان مدرن نشده اید. این موضوع معنایی جز شکست ندارد. این سامانه، داده های خیلی مهمی در اختیار تان به عنوان یک بازار یاب اینترنتی می گذارد. یکی اینکه اطلاعاتی درباره کاربران بازدید کننده به شما می دهد. دیگر اینکه نوع فعالیت آن کاربران را به شما گزارش می دهد.

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  بازاریابی برونگرا چیست ؟

سوم اینکه بازه زمانی حضورشان را نیز به شما اعلام می کند. البته فعالیت های این سرویس بسیارند. شما برای یادگیری قابلیت های این سرویس می توانید در کلاس های رایگان ایران سئو یار شرکت کنید. این یک فرصت استثنایی است. آن را از دست ندهید. چون قطعا آینده را از دست خواهید داد.

 

 

 

دیجیتال مارکتینگ رایگان

گوگل آنالیتیکس

 

 

 

 

آموزش رایگان مدیریت کسب‌ و ‌کار

در جهان دیجیتال مارکتینگ مدیریت، یک علم است. ما این را در دوره های دیجیتال مارکتینگ رایگان روشن خواهیم کرد. در واقع مدیریت علمی دقیق  است که بر پایه تحلیل داده های واقعی و بازخوردها استوار شده است. یک مدیر در جهان کسب و کار مدرن و امروزی دیگر تنها یک دستور دهنده یا دست بالا یک هماهنگ کننده نیست. در درس های رایگان ایران سئو یار به شما گفته خواهد شد که یکی از ویژگی های یک مدیر خوب، هدف گذاری بر اساس تحلیل داده ها است. برنامه ریزی کلان و جزئی نیز بر اساس همین تحلیل ها شکل می گیرد. در همین آموزش ها یاد خواهید گرفت که باید برای کسب و کار خود سیستمی کارآمد طراحی کنید که به نحوی خود سامان عمل کند. این کار بهره وری کسب و کارتان را افزایش می دهد.

هم چنین در یک سیستم ماهرانه، ارتباط درون سازمانی کارکنان یک مجموعه قطعا منسجم تر می شود. بیزینس کوچینگ نیز مهارت دیگری است که یک مدیر قرن بیست و یکمی باید آن را فرا بگیرد. همه این مهارتها و مهارتهای دیگر را در دوره های رایگان ایران سئو یار خواهید یافت.

 

آیا آموزش های دیجیتال مارکتینگ رایگان کامل و جامع می باشد؟

کلیه عوامل آژانس ایران سئویاربر این باورند که باز نشر هر علمی در قالب آموزش سبب افزونی دانش برای آموزگار است .برای همین تا آنجا که در توان داریم سعی می کنیم سرفصلهای دیجیتال مارکتینگ کامل ، جامع و بسنده باشند.

آموزش های دیجیتال مارکتینگ رایگان آژانس ایران سئویار شامل چه سرفصلهایی است ؟

آموزش اصول دیجیتال مارکتینگ ، فعالیت در فضای آنلاین ، ویدیو مارکتینگ ، تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ ، بهینه سازی سایت برای دیجیتال مارکتینگ با استراتژی رایگان ، آموزش بازاریابی موتورهای جستجو ، تبلیغات بنری و نمایشی ، تبلیغات در گوگل ادورز ،راهکار های ایمیل مارکتینگ ، آنالیز دیجیتال مارکتینگ ، حضور در شبکه های اجتماعی

چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟

زیرا کسب و کارها در جهان امروزی و عصر اینترنت ، دیجیتالی شده اند .در دنیای امروزمشاغل ، از راه موتورهای جستجو ، ایمیل ها ، پیام ها و شبکه های اجتماعی با جهان مصرف کنندگان ارتباط برقرار می کنند.

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 38 میانگین: 5]

نوشته های مشابه

6 دیدگاه در “دیجیتال مارکتینگ رایگان

 1. معیری گفت:

  شما فرمودید در دیجیتال مارکتینگ ،اینستاگرام یک ابزار ضروری است.یعنی امکان اینکه با اینستاگرام ،سئو سایت نیز بهتر شود هست یا به عنوان یک ابزار مجزا فقط در توسعه دیجیتال مارکتینگ به شمار می آید؟

  1. مدیر گفت:

   درود بر شما . بله شما از طریق اینستاگرام میتونید کابران زیادی رو با برند خودتون آشنا کنید و در یکی از ساده ترین راه ها با افزایش سرچ برند شما ، سئو شما بهبود پیدا میکنه . البته از طریق اینستاگرام میشه به روش های دیگه ای هم به سئو سایت کمک کرد .

 2. منصوری گفت:

  سلام من خودم یک سایت ورد پرسی برای کار خودم طراحی کردم و میخوام با سئو و هزینه کم سایتم رو بالا بیارم آیا با آموزشهای سئو امکان داره ؟

  1. مدیر گفت:

   درود بر شما بله این امکان هست که بتونید با آموزش های رایگان سئو موجود در اینترنت شروع کنید و موفق بشید .البته پیشنهاد میشه قبل از شروع کار ، با یک فرد متخصص مشورت کنید تا از صحت روند فعالیت شما مطمعن بشه .

 3. نیک پور گفت:

  درود بر شما . دوره های دیجیتال مارکتینگ رایگان ایران سئویار از چه تاریخی شروع میشه؟ این دوره ها چگونه برگزار میشه؟

  1. مدیر گفت:

   درود بر شما خانم نیک پور ، در حال حاضر دوره مدونی برای آموزش نداریم و مباحث آموزش دیجیتال مارکتینگ از طریق مطالب وبلاگ در خدمت شما قرار میگیره . در حال مذاکره با موسسات آموزشی هستیم . انشالا به زودی دوره جامع رو هم برگزار خواهیم کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *