سئو

سئو مراقبت های پزشکی و بهداشتی

سئو مراقبت های پزشکی و بهداشتی
زمان مطالعه: 7 دقیقه

سئوی مراقبت های پزشکی و بهداشتی

آیا به این فکر می کنید که چرا وب سایت پزشکی شما به سئو نیاز دارد؟ آیا سرمایه گذاری در سئوی پزشکی ارزشش را دارد؟ پاسخ  همه این سوالات، بله است.با دیجیتالی شدن جهان، بیماران برای جستجوی اطلاعات پزشک، خدمات بیمارستانی و سایر موارد، به اینترنت رجوع می کنند.چه در حال اداره یک کلینیک کوچک یا یک موسسه پزشکی باشید، اگر نتوانید وب سایت خود را در نتایج جستجو به نمایش بگذارید، در این صورت در رقابت شکست خواهید خورد. برای جلوگیری از آن، باید از سئوی پزشکی استفاده کنید. سئوی زندگی جدیدی به مرکز خدمات پزشکی و بهداشتی آنلاین شما می بخشد.

 

 

سئو مراقبت های پزشکی و بهداشتی

 

 

 بهینه سازی وب سایت خدمات پزشکی و بهداشتی شما

در اینجا، تصویر واضحی از اهمیت سئو برای وب سایت های خدمات پزشکی و بهداشتی به شما نشان خواهیم داد. برای به دست آوردن بینش کلی در مورد سئوی خدمات پزشکی و بهداشتی، مزایا و تکنیک های پیاده سازی، خواندن وبلاگ را تا انتها ادامه دهید. بیایید یک وب سایت سئوی سالم بسازیم.

 

سئوی پزشکی ،بهداشت و درمان چیست؟

بهینه سازی موتورهای جستجو که معمولاً به عنوان سئو شناخته می شود، شاخه ای از بازاریابی دیجیتال است که اگر به درستی انجام شود برای کسب و کار خدمات پزشکی و بهداشتی شما معجزه می کند. سئوی خدمات پزشکی ، فرآیندی برای افزایش رتبه وب سایت یا صفحه مرکز پزشکی شما در نتایج جستجو است.

درگیر کردن کاربران سایت، به کارگیری الگوریتم های موتورهای جستجو، و اجتناب از تکنیک های سئو کلاه سیاه، احتمال دیده نشدن وب سایت شما در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) را محدود می کند. از طریق تلاش‌های مداوم و استراتژیک، می‌توانید رتبه‌بندی خوبی در سئو کسب کنید و در مقابل مشتریان هدف خود قابل مشاهده باشید.

 

 

 

سئو مراقبت های پزشکی و بهداشتی

 

 

چرا باید روی سئوی سلامت/پزشکی سرمایه گذاری کنید؟

امروزه همه افراد نسبت به حفظ سلامت جسمی و روانی خود آگاه هستند. برای بازیابی مردم از بحران های مختلف سلامت، صنعت پزشکی در سرتاسر جهان رشد معقولی را تجربه می کند.

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  تولید محتوا پزشکی

بر اساس گزارش Fortune Business Insights، اندازه بازار خدمات پزشکی جهانی در سال 2018 425.5 میلیارد دلار ارزش داشت و انتظار می رود تا سال 2025 به 612.7 میلیارد دلار برسد. اگر نمی‌خواهید در بازار رقابتی گسترده خدمات پزشکی  عقب بمانید، دید مؤثر در نتایج جستجو(سئو) نتیجه می‌دهد. آمار زیر ثابت می کند که سئوی پزشکی می تواند بیماران بالقوه را به سوی  شما سوق دهد. مجموع جستجوهای روزانه مرتبط با سلامتی گوگل در هر دقیقه به 70000 می رسدمطالعه Pew Research نشان می دهد که 72٪ از کاربران اینترنت به طور خاص برای اطلاعات مربوط به سلامت آنلاین شده اند و 7٪ از آنها می گویند تحقیقات آنها در گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجوی عمومی شروع شده است.

جستجوی آنلاین در مقایسه با روشهای دیگر، 3 برابر بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت های بیمارستان هدایت می کند.73 درصد از بیماران برای یافتن یک پزشک به موتورهای جستجو مراجعه می کنند و 89 درصد از موتورهای جستجو برای دریافت پاسخ به سؤالات مراقبت های بهداشتی استفاده می کنند.75 درصد از بیماران قبل از برنامه ریزی ویزیت از موتورهای جستجو استفاده می کنند.

 

برای دریافت مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید

 

مزایای پیاده سازی سئوی مراقبت های بهداشتی

همانطور که فعالیتهای بهینه سازی وب سایت خود را برای رتبه بندی سئو انجام میدهید، می توانید به تدریج تمام این مزایا را در دراز مدت تجربه کنید. بهبود در دید برندافزایش ترافیک وب سایتافزایش ROIکاهش هزینه جذب بیماررشد در رتبه بندی وب سایت برای پرس و جوهای جستجوی مرتبط راه را برای ارتباط با افراد بالقوه بسیار هموار می کند. ما در عصر فناوری زندگی می کنیم که در آن ¾ بیماران به دنبال اطلاعات خدمات پزشکی و مراقبت های بهداشتی در وب هستند. با به کارگیری تکنیک های صحیح سئو می توانید در خط مقدم نتایج جستجو قرار بگیرید و صدای خود را در میان مخاطبان بالا ببرید.

 

 

سئو مراقبت های پزشکی و بهداشتی

 

 

چگونه سئوی سلامت یا پزشکی را بهینه کنیم؟

ما برخی از بهترین تکنیک‌های سئو داخلی و خارجی را به اشتراک می‌گذاریم که نرخ جذب بیمار شما را افزایش می‌دهد و بینندگان را به دنبال‌کنندگان شما تبدیل می‌کند.عنوان، عنوان، متا تگ ها را بهینه کنید. تحقیق برای کلمات کلیدی مبتنی بر صنعت پزشکی ، بهینه سازی تصاویر ،  وب سایت را با HTTP ایمن کنید URL ها را بهینه کنید .

قابلیت واکنش گرا را اعمال کنید . زمان بارگذاری وب سایت را بهینه کنید . لینک های خراب را برطرف کنید . نشانه گذاری طرحواره را اضافه کنید . نقشه های سایت XML و HTML بسازید . از ابزار سئو استفاده کنید .  بخش روابط عمومی مقالات وبلاگ را ارسال کنید .  نقل قول هالینک های ورودی و خروجی را اضافه کنید . محتوای کاربر پسند و به راحتی قابل خواندن ایجاد کنید . ناوبری صاف را اعمال کنیدب . نرهای وب سایت خود را بهینه کنید . CTA ها را بهینه کنید.یک نمایه GMB جذاب ایجاد کنید .

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  سئو کسب و کارهای کوچک و سرچ محلی

طراحی وب، میزبانی، تولید محتوا، آزمایش و سایر عملیات ها به جذب بازدیدکنندگان سایت شما کمک زیادی می کند. با این حال، قبل از تعامل، باید بیماران را از بین میلیون‌ها وب‌سایت موجود در نتایج جستجو، به وب‌سایت خود بکشانید. این را می توان با یک تمرین سئو سالم انجام داد. بهینه سازی سایت شما برای رتبه بندی موتورهای جستجو ظاهری حرفه ای به وب سایت پزشکی شما می دهد و راه را برای ایجاد آگاهی در مورد خدمات شما در فضای آنلاین هموار می کند.

کنترل کیفیت سئوی پزشکی

اکثر افراد و بسیاری از متخصصان در حوزه پزشکی بر این گمانند که ، تبلیغات گوگل یا پرداخت به ازای هر کلیک یا PPC کافی است تا بازدیدکنندگان و مخاطبان مورد نظر خود را به دست آورند و دیگر نیازی به انواع سئو پزشکی ندارند.

با این حال، شروع با PPC برای کوتاه مدت مفید خواهد بود مانند وقتی که دستمان زخم می شود و روی آن چسب زخم می زنیم برای مدتی کوتاه کار ما را راه می اندازد .

ولی برای قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل در بلند مدت و دائمی ، در صنعت پزشکی یا مراقبت های بهداشتی، باید SEO را در بازاریابی دیجیتال خودقرار دهید ، تا بازدیدکنندگان یا بیماران بالقوه را به وب سایت خود بیاورید و در آنجا حفظ کنید.

اگر وب سایت و محتوای آن از نظر گوگل با کیفیت تلقی نشود، رتبه سئو مراقبت های پزشکی و بهداشتی  شما آسیب خواهد دید.

در مورد بررسی کیفیت سئو پزشکی ، دو مفهوم بسیار مهم برای مراقبت های بهداشتی E-A-T و YMYL هستند.

 

E-A-T مخفف تخصص، اقتدار و اعتماد است.

اگرچه E-A-T یک عامل رتبه‌بندی مستقیم انواع سئو پزشکی نیست، E-A-T چیزهای زیادی را در مورد آنچه که گوگل مهم می‌داند آشکار می‌کند – اساساً، انواع وب‌سایتی‌هایی را که گوگل می‌خواهد با دیده شدن بیشتر در جستجو پاداش دهد.

رتبه بندی و بررسی انواع سئو با استاندارد E-A-T برای هر صفحه از وب سایتی که  حاوی اطلاعات پزشکی است، اهمیت زیادی دارد.

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید

 

مزایای سئو سایت پزشکی چیست ؟

افزایش دید توسط کاربران / بهبود اعتبار و برند / کاهش هزینه‌های جذب بیمار / بازدهی بیشتر

چرا سئوی سایت پزشکی ضروری است؟

با محبوبیت روزافزون کاربران برای استفاده از خدمات پزشکی در موتورهای جستجو، برای پیشی گرفتن در رقابت جذب بیمار ، سئو سایت پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی بیش از پیش ضروری است .

بهینه سازی یا سئوی سایت پزشکی چه تاثیری در سایت پزشکی شما دارد؟

سئوی سایت پزشکی ، ظاهری حرفه ای به سایت پزشکی شما می دهد و راه را برای ایجاد آگاهی در مورد خدمات شما هموار می سازد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 55 میانگین: 4.9]

4 دیدگاه در “سئو مراقبت های پزشکی و بهداشتی

  1. پرنیان گفت:

    در تولید محتوا برای سئو مراقبت های پزشکی و بهداشتی به چه موضوعاتی باید توجه کنیم که سریع تر در رتبه های بالا قرار بگیریم؟

    1. مدیر گفت:

      ذرود بر شما . اصول سئو برای محتواهای مراقبت های پزشکی و بهداشتی با سئو برای سایر موضوعات یکی است و فرقی ندارد . معمولا به لحاظ ارتباط مستقیم محتوای شما با سلامت و بهداشت مردم توصیه اول رعایت نکات علمی در محتوا است و مورد کمک کننده دیگر می تواند به روز بودن همیشگی محتوای شما باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *